Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2016, 08:56   #26
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Kanały wyglądały lepiej, niż niejedna główna droga prowadząca przez wioski Imperium. Zawsze miałem za centrum cywilizacji mój kraj, ale powoli do umysłu torowała sobie drogę myśl, że być może wyciągnąłem ten wniosek zbyt pochopnie.
Kopciem pochodni znaczyłem przejście co dwadzieścia kroków, dodatkowo przy nowych tunelach. Przeciwnik musiał być mocno zajęty, skoro nie słyszał hurgotu robionego przez pancernych, ale nie mogło to trwać wiecznie. Trzeba było wykorzystać przewagę zaskoczenia. Schowałem korbacz, nieporęczny w ograniczonej przestrzeni, wyciągnąłem miecz.
: Bez okrzyków, pierwsi idą z mieczami lub innymi broniami kłującymi. Szybkim krokiem, nie biec, dopóki nas nie zauważą, a potem - szarża! - zwróciłem się do oddziału.
 
Reinhard jest offline