Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2016, 15:46   #9
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Kilka szybkich pytań, po pierwsze, królowa mrocznych elfów nie dopuszcza do świątyni krasnoludów, a w karcie postaci napisałeś, że każda rasa jest do wzięcia. Nie sądzę, że ktoś taki jak król krasnoludów chce wynająć grupę, która wyruszy do miejsca nie dla krasnali, w której skład wchodził był chociaż jeden. No i mrocznym zapewne też nie zaufa. Dodatkowo, grupa która może składać się z niezaznajomionych między sobą ludzi, takich o, z przypadku, otrzymuje misję od króla na zdobycie potężnego artefaktu? Rozumiem, gdyby to była znana drużynka z pewną renomą.

Dalej, piszesz że nie będziesz korzystał z kości, a pojawiają się ekwipunek, umiejętności, magia. W jaki sposób będą rozwiązywane sytuacje i konflikty?

Co jeszcze, porada ode mnie, rozpisz bardziej wymagania co do KP, w tym momencie mogę stworzyć tak potężną postać, jaka tylko mi się wymarzy ( to czy przejdzie to druga sprawa, prawda ), głównie dlatego że umiejętności nie mają żadnego kosztu, nic. Ile mogę wybrać, czy muszą być podparte rasą, klasą postaci, pochodzeniem i historią? Czy mają jakieś poziomy, progi, limit użycia?
Ostatnie pytanie, czy może raczej próba odgadnięcia. To będzie gra nastawiona na głównie, lub w całości storytelling?

PS. Moje pytania nie mają na celu obrażenie Ciebie ani Twojej sesji, wydawało mi się że są ważne zarówno dla Ciebie jak i potencjalnych graczy.
Życzę powodzenia.
 

Ostatnio edytowane przez Rainrir : 08-06-2016 o 15:48.
Rainrir jest offline