Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 20:56   #27
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Wysłuchałem całej rozmowy z zaciekawieniem po czym wstałem i zacząłem chodzić po pokoju. Myślałem przez chwile po czym powiedziałem:

- Proszę, siadaj - powiedziałem wskazując mu siedzenie.

Znów zacząłem myśleć, co byłoby najrozsądniejsze w tej sytuacji po czym powiedziałem:

- Na początek trzeba zamknąć dostęp do C4 w jakimś osobnym miejscu i zabezpieczyć go tak żeby nikt nie mógł tam wejść. Klucz do tego pomieszczenia mógłbym np. mieć ja, wtedy był by bezpieczny. Trzeba sporządzić listę wszystkich żołnierzy którzy mieli jakieś wyszkolenie lub potrafią obsługiwać się materiałami wybuchowymi. Dodatkowo można by przeszukać wszystkie kajuty tych żołnierzy chociaż nie sądzę by zamachowiec był na tyle głupi żeby mieć to wszystko u siebie. Tak dla pewności musimy sprawdzić napęd FTL, zbiorniki paliwa, składy jedzenia, wody oraz amunicji czy nie ma tam czasem naszego zaginionego C4. Ta operacja musi pozostać pomiędzy nami, nie wiadomo kto jest tym zamachowcem. - zaczerpnąłem powietrza po czym dodałem.

- Co o tym sądzicie Majorze, macie może jakiś pomysł lub uwagi co do mojego rozwiązania ? - zapytałem, warto jest wysłuchać innych, często mogą mieć dobre pomysły.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline