Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2016, 19:07   #14
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ok. Widzę Warhammera to się piszę
Jak zawsze

Mam nadzieję się dostać, choć rodzą się pewne wątpliwości z uwagi na to, że w 2 z 3 sesji w których brałem udział u Micasa z dwóch odpadłem przedwcześnie z powodu przyczyn pół-losowych które doprowadziły do sytuacji gdy brak czasu uniemożliwił mi nadążanie nad sesją... No i nie jestem w stanie obiecać, że się nie powtórzy, a jedynie, że zrobię co mogę by się nie powtórzyło (ale fakt, że planujemy skończyć przed rokiem akademickim sprawia, że jednak nie spodziewam się problemów z nadążeniem).
<Arvelus kończy publiczne kajanie się>

A konkretniejsze pytania... jako, że nie znam DH2 to stworzę postać w OW.
Mistrzu... powiedz mi, jak generujemy statystyki? Klasyczne rzuty, czy Pintbuy, czy zmodyfikowany pointbuy choćby z obostzreniem, że minimalnie 5 do statystyki?

Wciąż podtrzymujemy Twoją łątkę mechaniki, zakładającą (między innymi) brak unikania ataków dystansowych, a strzelanie do przeciwnika w zwarciu wykonuje się z WS, a nie BS?

No i tyle
 
Arvelus jest offline