Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2016, 22:52   #93
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Marwald stał i słuchał. Był nie ukrywając zaskoczony, jego pamięć mówiła o Olafie zupełnie co innego. Nie przypominał sobie rozgadanego człeka, cóż kiedyś był przeto człekiem, a nie misiem. Zmiany są nie nieuniknione - pomyślał.

Spojrzał na pozostałych i nie zwlekając za wiele zrobił krok do Waightstilla.

- Przyjacielu, co o tym uważasz? Pomocników mamy nie wielu do tego silnych. Tyle, że może opóźniać naszą drogę.

Po czym skierował swoje słowa do misia:

- Cieszy mnie i z pewnością Pana naszego słysząc to co usłyszeliśmy. Zawsze modliłem się za ludzi prawych i mądrych. Jak widać Olafie ty się do nich zaliczasz. Przykro mi, że los tak cię potraktował, wiedz jednak jedno. Dla nas jesteś Olafem, człowiekiem. Bo przeto najważniejsze są czyny i to one czynią nas ludźmi. Powiedz mi proszę co potrafisz poprzez tę mutacje jaka cię dotknęła. Mutacja bowiem nie musi być tylko przekleństwem, lecz także darem. Kosa w dobrych rękach potrafi plony składać, zaś w złych życie odbierać. - tymi oto poetycznymi słowami, nad którymi główkował od samego początku wypowiedzi zakończył
 
Inferian jest offline