Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2016, 13:18   #38
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Sigismund Ebeling, Megnar Kargun i Sinbrad Relt

Kapłan spojrzał na krasnoluda , pokiwał tylko głową i powiedział.

-Skoro tak bardzo świerzbią was ręce by dobywać miecza czy topora, to znajdzie się dla was robota. Nie dawno niewielka liczba współbraci wyruszyła by zbadać wschodnie ruiny i tam poszukać ocalałych, wrócił tylko jeden z nich ranny i na wpół oszalały, cały czas bredził o przeklętej bestii chaosu która zamieszkiwał ruiny. Dlatego jeśli tak bardzo chcecie walczyć, to poszukajcie Sierżanta Rolfa, on powie wam co i jak.

Kastor von Grunberg

Jako honorowego gościa posadzono cię obok samej Pani zamku, także do posługi miałeś młodego Jonathan. Młody chłopak taktownie nie przerywając ci posiłku - przedstawił ci wszystkich zgromadzonych damy.
Większość z nich był żonami czy córkami wasalów grafa, klika młodszych dam pamiętałeś jeszcze z czasów młodości. Co do rozmów przy stole większość toczyła się na temat nie zbyt dla ciebie interesujących - haftowania czy wychowania dzieci.
Młoda Grafini widząc twoje lekkie znudzenie, grzecznie zagadnęła do ciebie.

-Widzę Panie żeś głodny, mam nadzieję że posiłek choć skromny jest smaczny. Mam nadzieję też że mimo skromności przydzielona komnata spełnia swe wymagania? Wiem też Panie z opowieści Wuja żeś władasz nie zgorzej mieczem, więc jeśli chciał byś Panie poćwiczyć przed przybyciem Wuja to kilku giermków i zbrojnych znajdzie czas by wprawić się na placu w wojennym rzemiośle. Poszukaj też Panie Kapitan Rolanda, być może znajdzie odpowiednie zajęcie dla ciebie Panie.
 
Orthan jest offline