Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2016, 15:49   #29
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Micas

- Yeeeaahh! Mój hiroł wróci do gry! No dobra ale to mam parę pytań

1 - No ok, to jesteśmy w tej Inkwizycji. Ale właściwie kim? Co my tam robimy (albo chociaż mój hiroł)? Właściwie to czy nasi hirołsi to są jacyś detektywi, śledczy, szpiegują jakieś kulty, przenikają je czy powiedzmy są jakimś tam odlowiednikiem SWAT w normalnej policji? Bo w sumie nawet z tym rozwojem to nie wiem czy patrzeć na jakieś "śledcze" skille czy można znowu władować w walkę jak ta druga wersja. I nie chodzi mi tak teraz na tą misję ale tak na co dzień czym się parają nasi hirołsi. Bo sie właśnie zastanawiam co mój hiroł mógłby robić od czasu wcielenia do służby.

2 - A Titusa też mogę wrócić?

3 - Co o tej akcji wiedzą nasi hirołsi? To co jest w prologu rekruty czy wiecej/mniej? Czy to na przykład jest wiedza powszechna w okolicy, tylko dla Inkwizycji czy może tylko Dieter o tym wie? (Dieter jak rozumiem jest przełożonym całej naszej grupy? Nawet tych BG - szefów?)

4 - Czy my (nasza grupka) jesteśmy "miejscowi"? Bo w prologu jest, że Diesel już parę razy bywał w tej twierdzy ale nie wiem czy to jest tożsame z resztą BG. I tak w sumie jak tak chyba wyjściowo/wejściowo siedzimy w tej bryce to właśnie jesteśmy od dawna w tej twierdzy/mieście/planecie czy dopiero właśnie przylecieliśmy na wezwanie czy jeszcze inaczej?

5 - Jeśli mój hiroł został wcielony do Inkwizycji to w sumie jak to ma się do tajności/jawności? Znaczy posługuje się swoim imieniem, stopniem z Gwardii wewnątrz czy na zewnątrz Inkwizycji, czy się musi ukrywać/podszywać pod jakieś alterego? Bo tak czytam, że o Dieselu jest, że jest weteranem z 412 cadiańskiego no to mój hiroł też tak może się przedstawiać wewnątrz grupy (tej startowej) czy to zabronione?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline