Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 11:59   #10
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Tziemiesce (czy jak to się tam pisze). Chyba jedyny klan za którym nie przepadam. Ale nieee, ale nieee. Ravnos to i tak mało wyklarowana postać więc mniejsze szanse, największe mają Malkawian i Setyta (oba pomysły chodzą za mną od dawna, szaleniec od kilku lat, Wąż od kilku miesięcy).

Ale jakby tego było mało, mam też pomysły na kilku zmiennaych: dwóch, a w zasadzie 3 wilców, 1 rokea i 1 misio.
Ale nie offtpujmy.

Znajdę więcej czasu, to pewnie weekend chyba że wcześniej będę miał wolne, to siądę nad tymi pomysłami. Do tego czasu może mi się wydeklaruje co i jak i kim. Może ktoś coś o swojej postaci powie to może będzie mi łatwiej, albo dostosować będę mógł. No, w każdym bądź razie czekam na czas.
 
Raist2 jest offline