Wątek: Księga Aronaxa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 10:12   #98
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Westchnęła. Nie miała zamiaru zeby ją kto kolwiek widział, ale... wolała juz przekupić karczmarza niż mijać krasnoludy. Chwilę zastanowiła sie, po czy zdjęła płaszcz i jednak pozbyła sie jasnobrązowej sukni, zostajac tylko w czarnych spodniach i golfie. Sprawdziła broń - kuszę i noże, po czym ponownie założyła płaszcz. Zeszła na dół, i spojrzała przenikliwie na właściciela szybku.
-Mam nadzieję, że jeśli któryś z moich towarzyszy zapyta sie gdzie jestem, powiesz że wróciłam do swojego pokoju, prawda?- narazie nie musiała używać pieniędzy - miala nadzieję że wystarczy go zastraszyć.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline