Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 14:17   #84
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Raist2

Bardzo mi przykro to czytać.
Nie sądziłam, że reakcje mojej postaci - siłą rzeczy emocjonalne, tak ze względu na jej charakter jak i przeszłość - zniechęcą Cię do dalszego udziału w sesji.
Wybierając postać, zakładałam, że nie będzie grzeczna i uładzona, bo inaczej co miałaby robić w takim miejscu?
Być może przesadziłam, lecz złożyć to zechciejcie - Ty i Ivar - na brak obycia w sesjach, a zatem i nieumiejętność pisania postów tak, by nikogo nie urazić.
Nie rezygnuj ze swojej postaci, proszę. Pasuje do tego świata i na pewno gra nią da Ci jeszcze dużo możliwości i satysfakcji.
Co zaś się tyczy postrzegania kupca przez innych, to pomyśl - któż przejmowałby się oskarżeniami awanturnika znikąd? Zatem nie przejmuj się.
Mnie pozostaje już tylko życzyć obecnym i ewentualnym przyszłym graczom w tej sesji dobrej zabawy.
Tid til at sige farvel. Held og lykke.

 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.

Ostatnio edytowane przez Tildan : 14-06-2016 o 20:51.
Tildan jest offline