Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 14:58   #85
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Nie no spoko. Mnie nie uraziłaś. Zdaję sobie sprawę że odgrywanie postaci, dlatego nie mam pretensji. Ale nie mam też pomysłu jak odwrócić ten efekt żeby odzyskał w oczach innych. Najpierw oskarżenie nie wiadomo o co i skąd, potem zarzucanie mu zaniżanie cen, następnie rozmowa o miastach. On pierwszy mówi "do najbliższego miasta macie 13dni na wozie" potem pada odpowiedzieć ".... jest bliżej" no to gość nie wie o czym mówi, ergo nie zna się i jest nie godny zaufania. Tym bardziej że o nowych miastach się słyszy, bo to się wtedy jakoś ogłasza że tutaj i tutaj potrzebny kowal, że nowy rynek zbytu (nowe miasto ogromna szansa dla kupców). No i jak to wygląda?
Naprawdę nie mam pretensji, spoko. Tylko też nie jestem w stanie mu przywrócić twarzy bez konieczności dalszej kłótni (i tak daremnej bo nie jest wstanie wykazać że On ma rację a to ten "facet" się myli i nie ma pojęcia o czym mówi) która może eskalować do kolejnej bójki.
 
Raist2 jest offline