Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2016, 20:43   #40
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Kastor usługiwał jak umiał grafini. Uśmiechał się do wszystkich kobiet, które uraczyły go rozmową. Nie na wiele tematów mógł rozmawiać, ale niektóre mające wojowników za mężów coś tam ciekawego mogły powiedzieć.

- Jaśnie Pani. Dla moich ust takie dania to poezja. Od dość dawna nie raczyłem nic poza wojskową strawą.- Ukłonił się Grafini.
- Komnata bardzo mi przypadła Pani. Nie zamierzam w niej przesiadywać a działać w sprawie Imperium i odbudowy Wolfenburga.- Dodał.
- Z chęcią podzielę się moją skromną wiedzą o wojennym rzemiośle z młodymi wojakami.- Przychylił się do pomysłu gospodyni.
- Ależ oczywiście. Do Kapitana pójdę niebawem po posiłku Pani. Nie lubię bezczynnie siedzieć gdy tyle jest do pracy.- Wyprostował się pokazując gotowość do działania i że nie rzuca słów na wiatr.

Po skończonym posiłku udał się do komnaty mu przydzielonej i ubrawszy się w swój wojenny rynsztunek ruszył na poszukiwanie Kapitana.
 
Hakon jest offline