Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2016, 10:30   #42
Ryder
 
Ryder's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputację
"Raz, dwa, raz, dwa, lewa, prawa..." - Robienie za woła pociągowego nie było jednym z najprzyjemniejszych zajęć w jego życiu. Pocieszał się jednak patrząc na pozostałych - Rubus, choć w świetnym zdrowiu, był jednak cherlakiem. Markus z kolei, choć pewno silniejszy od niego, oberwał dużo mocniej i widział, jak z wysiłku rany mu się otwierają. Podczas krótkich postojów zmieniał mu opatrunki na 'świeżą' szmatę i miał nadzieję, że nie wda się infekcja.

Powitał Garssen z westchnieniem. Odruchowo wypatrywał Sandry, ale wiedział, że pod jego nieobecność ma ręce pełne roboty. Ujrzał za to Josepha i Orma. Spokojnie podszedł do nich i przywitał się. Stary Orm, eks-podróżnik i doświadczony handlarz o zwichrzonej brązowo-srebrnej czuprynie. Zawsze chciał wiedzieć najlepiej i zagaił pierwszy.
- Aż tak źle? Kto was tak urządził?
- Dziw bierze, ale Ojczulek ma rację, trzeba uciekać. Szczuroludzie grasują.
Młody Joseph był siostrzeńcem Orma, miał niespełna 20 lat i chciał pójść w ślady wuja. Wydarzenia ostatnich lat mocno ostudziły jego zapał, ale zawsze szukał mocnych doznań. Teraz był niepokojąco blisko z fanatykami Tima.
- Chaos! Wiedziałem! - wyrwało się mu.
Pieter trzepnął go po głowie zdrową ręką. Miał na ten temat swoje zdanie. Z podobnego kociokwiku nigdy za wiele nie wynikło.
- Stul pysk, młody. Ostatnie, czego nam trzeba, to paniki. Pójdziemy naradzić się z Timem. Zwijaj interes i ściągaj długi, Orm. Nie zabawimy tu długo.

Następnie podszedł niespiesznie do Ojczulka.
- Mamy do pogadania. Zawołaj swojego psiaka Heiera i innych, którzy ci doradzają. Za godzinę się zjawię. Moja żona może i jest całkiem bystra, ale to ja jestem specjalistą i muszę dojrzeć chorowitych.
 

Ostatnio edytowane przez Ryder : 15-06-2016 o 11:58.
Ryder jest offline