Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 12:16   #34
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Kiedy Kerom dotknął dłoni Almeny, Flinka aż zarumieniła się lekko.
„Jaki uroczy. Aż nie wiem co powiedzieć! XD”
- Nic nam nie grozi, chyba.- stwierdził
- Chyba nie, przynajmniej ze strony tego drzewa – uśmiechnęła się znacząco i mrugnęła.

Podeszła do nas Lyhnis.- Piękna Almeno nie wydaje mi się iz ta piesn wyspiewuje drzewo.
„Zdaje się, że ma rację. Drzewo, jakkolwiek piękne i wysokie by nie było, chyba jednak nie zaśpiewa, przynajmniej nie takim głosem. ‘Piękna Almeno’, powiedziała?! W sumie to zaszczyt usłyszeć coś takiego od tak uroczej Vesi, ale...XD”
- Proszę... – speszyła się Flinka. – Mówi mi po prostu po imieniu!J - machnęła z zakłopotaniem ręką. – To trochę krępujące XD „Almena” starczy w zupełności!– zapewniła wesoło.
Lyhnis twierdziła, że śpiewa nie drzewo, a jakieś zwierzę.
Almena odsunęła się zgodnie z jej prośbą i w zaciekawieniu obserwowała jak Lyhnis bada glebę.
- Nigdy nie widziałam innych zwierząt poza rybami! – rzekła Almena, zerkając na Keroma i Lyhnis. – Jak myślisz, jak wyglądają tutejsze zwierzęta? Są wielkie?... Chciałabym kiedyś hodować jakieś zwierzę! – wyznała z zapałem. – Nie rybę, tylko takie lądowe zwierzę, żeby mogło wszędzie ze mną chodzić! A wy...? – zerknęła po twarzach wszystkich towarzyszów. – Macie jakieś małe... marzenia...?
„Może wreszcie uda mi się ich rozgadać i trochę z nimi porozmawiać” – pomyślała z nadzieją.
- I jak? – spytała. – Korci mnie, żeby wleźć jednak na to drzewo i sprawdzić, co nam tu wyśpiewuje. Jak uważasz, Lyhnis?
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline