Wątek: Sesja Bleach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 14:25   #6
Tokokamre
 
Reputacja: 1 Tokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hisamatsu Kazuo

Najpierw udałem się do restauracji, aby coś zjeść. Zamówiłem sushi. Po zjedzeniu udałem się do sklepu, gdzie kupiłem bochen chleba i trochę dodatkowej wody. Spojrzałem na zegar. Była 16:00 - nawet brak pośpiechu nic tu nie zdziałał. Postanowiłem porozglądać się po mieście. Idąc uliczkami, rozmyślałem. Ciekawe, czego chciał ten człowiek... z pewnością to coś ważnego... Rozmyślałem na ten temat z pół godziny (16:35), Potem zachciało mi się pić. Napiłem się więc wody i postanowiłem odpocząć w parku. Położyłem się na trawie i zasnąłem. Obudziłem się po ok. półtorej godziny (18:10). Wciąż dużo czasu... chyba potrenuję. Udałem się za miasto aby poćwiczyć strzelanie. Zajęło mi to sporo czasu, jako że to jedno z moich ulubionych zajęć, gdy mam sporo czasu. Gdy wróciłem do miasta, zegar wybijał 20:00. Od razu udałem się na stację, i - jako że już miałem bilet na pociąg - czekałem tam, czytając gazetę. Nie było w niej nic ciekawego. Po klikunastu minutach nadjechał pociąg. Wsiadłem do niego i rozejrzałem się po wagonie.
 
Tokokamre jest offline