Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 14:49   #29
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Komandor Terry Bogard

Wysłuchałem wszystko co miał do powiedzenia w tej sprawie, pomyślałem przez chwile po czym powiedziałem:

- Dobrze majorze zajmiecie się tym, zorganizujcie grupy poszukiwawcze i przenieście całe C4 w inne miejsce gdzie miałby dostęp tylko jeden człowiek. A z resztą żołnierzy zróbcie co będzie trzeba żeby nie przeszkadzali w całej operacji. Zaginione C4 na pokładzie to nie jest błaha sprawa żeby ją ignorować. - powiedziałem by chwile pomyśleć. Już miałem powiedzieć że to chyba wszystko.

- Dobrze maj.....- przerwałem na chwile, do głowy przyszła mi pewna myśl.

- Majorze a co jeśli to C4 nie jest przeznaczone dla Battlestar'a. Na ćwiczeniach jeden z statków wybuchł bez większej przyczyny. Dla pewności trzeba sprawdzić też nasze maszyny. Obecnie czekam na raport z tego wydarzenia jeśli dostane coś niepokojącego powiadomię was o tym. - powiedziałem po czym zastanawiałem się czy to aby wszystko. Może major będzie miał coś do dodania.

- Co o tym sądzicie ? - powiedziałem po czym czekałem na reakcje majora.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline