Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2016, 21:17   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Uśpieni: Przebudzenie - Akcja Równoległa


Witam!
Ponieważ zbliżają się wakacje, gdzie niektórzy mają ograniczoną liczbę czasu, postanowiłam wyjść z inicjatywą do tej drugiej grupy osób - tych, którzy mają dużo czasu, bo wakacje ich mniej dotyczą. Na wstępie dodam, że nic nie obiecuję, badam rynek, gdybym jednak stwierdziła, że w wakacje się nudzę. Pewnym jest fakt, że zostaję w domu i nie wakacjuję, praca nie wybiera, my wybieramy pieniądze za jej wykonanie :P

Ale wracając! Od jakiegoś czasu prowadzę sesję opartą na mechanice Pathfindera. Samego świata nie trzymam się z podręczników, ponieważ sesja odbywa się w piekle (dziewięć kręgów). Bohaterowie są grzesznikami, zbrodniarzami, niewinnymi istotami, które chciały dobrze, ale im nie wyszło. Oznacza to tyle, że można być samobójcą, mordercą, osobą, która znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie... W sumie, to szczegóły są do omówienia prywatnie, jakby sesja w ogóle miała ruszyć.

Link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/15...tml#post642156 ([Pathfinder, 18+] Uśpieni: Przebudzenie)

Akcja będzie równoległa, do tej, która aktualnie się rozegrała. Czyli w chwili, gdy moi aktualni gracze przeżywali swoje przygody, gdzieś w innym zakątku piekła, tego samego kręgu, pewna grupa czy też niezależne jednostki (wolę grupę, bo to łatwiejsze ), miała swoją własną historię.

Nie jestem pewna czy ktokolwiek czytał tę sesję i czy w ogóle tam zaglądał, więc nie jestem pewna co opowiadać W przeciwieństwie do aktualnej sesji, w tej "wakacyjnej" wersji bohaterowie będą w pełni świadomi swojej przeszłości. Liczę tutaj na włączenie drama button i poniesienie się fantazji (niekonicznie ta fabularka musi trzymać się ściśle mechaniki, ja jestem elastyczna).

Oczywiście w panelu widać drugiego MG - Flamedancer jest nieodłącznym elementem dla mnie, ponieważ pomaga mi mechanicznie. Możecie spytać "po co Ci kobieto mechanika, skoro się jej nie trzymasz?" - no ten, trzymam! Przy walkach, testach umiejek i takie tam Nie trzymam się do końca świata, no bo to piekło i ja je tworze. O tym planie można mieć wiedzę z książek, które przeczytało się za życia, ale nie będzie to oznaczało, że książki są nieomylne (to tak jakby kogoś ciekawiło).

Do ankiety dołączam odpowiedź "Nie", żeby stalkować tych niegrzecznych-klikaczy i ich podgryzać w kostki! Kara musi być długa i bolesna.

No, ale tak ogólnie, to sonda sprawdzająca, więc żaden odzew to dla mnie też jakaś odpowiedź.
Planowany termin: WAKACJE.


PS: w razie gdyby Flejmowi się nie chciało, to i tak znajdę innego pomocnika - MG
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline