Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2016, 21:32   #44
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nowa jako gracz, trochę wcześniej podczytywałam, znajomi ze starej RPGowej ekipy opowiadali o takim forum jednym z pbf... i jestem. Jakoś ostatnio zajmuję się w zapełnianie mojego życia nowymi i odświeżonymi rzeczami
- Pewnie zdumiewająco często powtarzalny wątek większości forumowiczów


Cytat:
Wkręcaj, jako smaczek dodam, że jestem okropnie podatna na coś takiego, przynajmniej tak uważają kumple z pracy :P
- Taaak? No to słuchaj. Bo pewnie nie wiesz bo jesteś nowa ale jakby co to ten... Jest taka no, pikna forumowa tradycja, że ten... eee... że Gracz z najmniejszym stażem a zwłaszcza nowy to ten... Zakłada postulat do MG o przydzielenie Drużynie PD-ków na niedorozwoje postaci... Bo wiesz, jest nowy i ma mało niedorozwojów na koncie no to by się mu przydało a MG tak przecie nie będzie odmawiał komuś na nowej forumowej drodze życia no nie? Ale, przecież tak nie fair dać PD-ki tylki jednemu Graczowi no i Drużyna i takie tam to przecież i reszcie też rozda no nie?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline