Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2016, 10:48   #40
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Vaella spojrzała na Krwawnik z namysłem. I nie chodziło nawet o to, czego dowiedziała się o dziewczynie. Zastanawiała się jak powiedzieć to, że w jej interesie wcale nie jest trzymanie Bękarta przy życiu za wszelką cenę. Owszem, nie życzyła mu śmierci, ale żeby poświęcać Smocze Jajo? Nie, nie był tego wart.

- Dość już mieliśmy tego dnia przygód ze smoczymi jajami. - nawiązała do wydarzeń ze Świątyni Pierwszego Ognia - Musimy utrzymać mojego małżonka przy życiu tradycyjnymi metodami. Do licha, gdzie ten Uzdrowiciel?!

Podkasała rękawy i popatrzyła na swoje służące.

- Piwonio, biegnij ściągnąć tu kogoś... kogokolwiek. A najlepiej Wielkiego Zielarza. Byle prędko. - powiedziała, po czym zwróciła się do jej siostry - Masz chyba większe doświadczenie, mów co mam robić. Pomogę ci.

Była pewna siebie i opanowana. Teraz nie mogła sobie pozwolić na płacz. Płakać będzie potem. Z żalu lub z radości.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline