Wątek: Sesja Bleach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 17:48   #7
Takeshigo
 
Reputacja: 1 Takeshigo nie jest za bardzo znany
Takeshigo Ryuzaki

Od kiedy wróciłem do ciała byłem potwornie zajęty. Od godziny 11 zaczynały schodzić się wycieczki z miejscowych szkół. Oczywiście zostałem uprzejmie poproszony o oprowadzenie. Opowiadałem dzieciakom o czasach istnienia samurajów - od dynastii Shang panującej w XVIII w. p.n.e. aż do czasów kiedy Japonia była pod chińską jurysdykcją. Opowiadałem na pytania dotyczące bushido, uzbrojenia, bitew i miłości z odległych czasów. Przywdziewałem zbroje i pokazywałem podstawy szermierki. Cały jednak czas zastanawiałem się dlaczego byłem jedynym Shinigami, który zainteresował się tym Pustym. Czułem, że coś było nie tak jak być powinno. Starałem się ukryć moje obawy, ale nawet dzieciaki pytały czy wszystko ze mną w porządku. Nie przeszkodziło mi to jednakże w pracy i zapewniłem uczniom tyle atrakcji ile byłem w stanie. Ok. godziny 16 miałem przerwę na obiad. Po niej miałem jeszcze kilka wycieczek. Było niewiele do 20 kiedy zwiedzać skończyła ostatnia przewidziana na dzisiaj grupa. Czując, że zrobiłem kawał dobrej roboty postanowiłem odpocząć. Usiadłem w fotelu i z filiżanką kawy w ręku zagłębiłem się w poezji haiku.
 
Takeshigo jest offline