Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 13:57   #1
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Cool [Neuroshima] Co gryzie Mistrza Gry, czyli zacinanie się mechaniki

Cześć,

Na wstępie dodam, że w Neuro gram sporadycznie, głównie w PBFy i średnio rozeznaję się w realiach uzbrojenia.
Tym niemniej, klimat Neuro zauroczył mnie i mimo kilku elementów, które bym zmienił jest mi w sumie dość bliski.

Niestety, przedzieranie się przez rozdziały mechaniki (pomijając styl w jakim są opisane) jest dla mnie drogą przez mękę. Mnogość zasad mnie przeraża i wyjątki takie jak suwak nie działający w walce wprowadzają uczucie skomplikowania, a takie kwiatki jak procenty przeliczane na modyfikatory, inne zasady do walki wręcz, a inne do strzelania, czy używanie w swojej turze więcej niż jednego skilla podczas walki to wisienka na torcie, nie wspominając o strzelaniu seriami.

Dlatego też pytanie do graczy i mistrzów gry: Co was gryzie w Neuroshimie? Gdzie mechanika się zacina? Co sprawia największy ból w prowadzeniu, zarówno przy stole, jak i na forum?
 
psionik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem