Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 17:46   #11
Sither
 
Sither's Avatar
 
Reputacja: 1 Sither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłość
Doświadczony na forum nie jestem, toteż nie pcham do pierwszego szeregu. Scenariusz mnie jednak zaciekawił. Przyznaję, że o wiele bardziej by mnie to pociągało, gdybyś nie dodał tych elementów paranormalnych (paradoksalnie, taka stuprocentowo realistyczna sesja jawi mi się jako ciekawsza), ale wciąż jest to kusząca propozycja. Jeśli więc nie znajdziesz lepszych kandydatów, chętnie bym spróbował. Ewentualnie mógłbym być jakąś osobą tła - tak, wiem, ta sesja nosi znamiona indywidualnej, ale wydaje mi się, że dodanie jakiejś mocno limitowanej ilości postaci pobocznych (np. rodzic dziewczyny czy, powiedzmy, zaangażowany w tę sprawę asystent prokuratora) urozmaiciło by zabawę i może przyciągnęło osoby, które mają mniej czasu... No ale to jest Twoja sesja, więc Ty ustalisz jej kształt. Ja w każdym razie zdradzam swoje zainteresowanie tematem, więc na wszelki niewielki podeślę Ci niebawem wstępną kartę.
 

Ostatnio edytowane przez Sither : 20-06-2016 o 17:55.
Sither jest offline