Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2016, 22:39   #49
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Niby tak... Ale przeczytałem tą scenkę i dialog... Już dość zaawnasowany. Niewiele miejsca zostało by coś zrobić. Przynajmniej nic zmieniającego scenerię/akcję/sytuację. Akcja jest posunięta od momentu pt. "spotykamy tubylców" do moemntu "zwijamy się". Jak kogoś nie było dziś w doc w dzień no to może cośtam sobie pomamrotać pod nosem byle nic ważnego by nie zmieniać już napisanego tekstu. Zostaje albo się zwijać z resztą i nagle "obudzić się" by właczyć sie do dyskusji. Nawet przedstawić się teraz po tak długim czasie nie bardzo jest jak. Da się to obejść, może nie stało się nic strasznego ale tak się człowiek zaczyna zastanawiać jak to będzie dalej z tym doc wyglądało jak na serio się coś zacznie dziać. Bo jak zasada, że kto pierwszy w doc ten lepszy no to mam przechlapane. Zostaną mi własnie każdorazowo wyszukiwanie wolnych przestrzeni jakie zostały po już rozegranej grze MG i reszty Graczy. Słabo mi się uśmiecha taka rola.


- Ok, żeby nie było, że tylko ględze i marudzę mam dwie propozycję jak to rozwiązać.

1 - MG nie odpisuje co jest w sesji w doc póki nie ma kompletu deklaracji, akcji nawet deklaracji, że się pasuje daną sytuację. Powiedzmy 24 h by nie było, że cała grupa czeka na tą jedną czy dwie osoby nie wiadomo ile. Bo bez reakcji MG ciężko posunąć etap sceny gdzieś dalej i mniej więcej wszyscy mają podobne pole manewru w stosunku do bazowego tekstu MG. Ktoś nie zajrzy, nie odpisze, przyniesie L4 przez te 24 h ok, jedzie się z akcją dalej.

2 - Odłączyć mojego hiroła od reszty. Wtedy niekomu nie powinny chyba przeszkadzać odmienne grafiki w realu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline