Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2016, 11:30   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncana zdziwiło, że Szkot wiedział coś o młodym rozmasował szczękę, podniósł kartkę przeczytał adres - Dzięki - Zawołał za odchodzącym, po czym pokazał kartkę z adresem Jimowi.

- To ty też masz kryształ? Myślałem, że jesteś po prostu cholernie dobrym hipnotyzerem - Stwierdził zaskoczony - Dobra twardzielu niech będzie po twojemu, nie musimy pić razem browców a skoro zebrało ci się na szczerość to wbij sobie parę rzeczy do pustej głowy... - Punk przestał się uśmiechać tłumacząc dobitnie, o co chodzi:

- Po pierwsze przestań się do mnie przypierdalać sam pstrykasz tymi palcami jakbyś śpiewał motyw z "Rodziny Adamsów" moja moc jest łatwiejsza do ukrycia subtelniejsza twoją zbyt łatwo zidentyfikować, po drugie nie jesteś takim cwaniakiem jak ci się wydaje jakbyś podszedł wtedy do mnie normalnie i powiedział mi, że mój brat zajmuję się dillerką bym ci pomógł od ręki zamiast tego zgrywasz jebanego Jamesa Bonda masz wory pod oczami i już trzeci raz odkąd cię znam o mało nie zarobiłeś ostrego wpierdolu, więc jeżeli mamy sobie osłaniać dupy to pójdź chuju po rozum do głowy zanim ci się szczęście wyczerpie bo drugi raz za twoje kozaczenie w mordę nie zamierzam zarobić - Wyjaśnił jak głupiemu.

- I ostatnia rzecz, nie tkniesz mojego brata palcem zrozumiano? Wyciągnę z niego informacje, które ci są potrzebne potem załatwię żeby przestał dillować ty odpierdolisz się ode mnie a ja od ciebie zrozumiano? Też cię nie lubię pozerze, ale przyda mi się ktoś do osłonięcia tyłów jakby się zrobiło gorąco. Ja odzyskuję brata ty dostajesz informacje i na tym się kończy nasza znajomość pasuje pstrykaczu ? - Spytał ironicznym tonem.

Gdy już wszystko obgada z Jimem wróci do środka zabierz swoją gitarę i powie kilku osobom gdzie zamierza iść na wszelki wypadek jakby miał nie wrócić. Pożyczy też od kogoś dresową bluzę z szerokim kapturem żeby nie kłóć światków w oczy swoim irokezem, przez który łatwo go zapamiętać.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-06-2016 o 20:26.
Brilchan jest offline