Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2016, 13:16   #14
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
W sumie fajnie to wygląda. Swojego czasu, kiedyś, dawno temu pisywałem mnóstwo na takiej samej zasadzie i tak sobie myślę, że czadersko byłoby spróbować znowu. Dlatego pozwolę sobie napisać, że chętnie bym się z kimś dogadał. Jak nie z Mirą, to z kimś inniejszym. W najgorszym wypadku wcale.

Mam nawet pewną wizję, ale nie wiem czy grywalną. W zasadzie jest to stary pomysł, który próbowałem realizować "za dzieciaka" i po głębszym zastanowieniu może się wydawać naiwny i dziecinny.
Otóż dwoje ludzi (w pierwowzorze było to rodzeństwo lub kuzynostwo, już nie pamiętam) uczestniczy w pogrzebie swojego dziadka. Przy zamykaniu trumny zauważają, że wypada z niej jakiś przedmiot. Zegarek na łańcuszku, który dziadzio zawsze nosił blisko serduszka. Decydują się wziąć na pamiątkę ów zegarek. Wtedy okazuje się, że nie działa, więc dłubią coś przy nim i bum! Kiedy wskazówki zaczynają się kręcić, przenoszą się w czasie i przestrzeni do... no, gdzieś tam.

Jeśli komuś wyda się fajne - super. Jeśli wręcz przeciwnie - też super, bo z chęcią zagrałbym też coś innego na zasadach przytoczonych przez Mirę. W każdym razie wpisuję się na listę osób, z którymi ktoś, jeśli ma ochotę, może coś ciekawego stworzyć .
 
Pan Elf jest offline