Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2016, 22:53   #20
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pipboy79, nie obraź się, ale wszystkie odpowiedzi masz w pierwszym poście. Trochę za bardzo patrzysz na to jak na klasyczną sesję, a tymczasem chodzi raczej o wspólne opowiadanie, snucie opowieści. Jeśli czyjaś postać strzela do drugiej, to sam gracz opisuje wynik, a druga osoba musi się dostosować i pociągnąć opowieść dalej.
Jakby co tutaj masz przykład takiej solówki.
- No cóż... W sumie to masz rację z tym moim patrzeniem jak na klasyczną sesję. No chyba faktycznie tak jest. Nie grałem jeszcze w formie jaką proponujesz więc byłem zaciekawiony jak by to wyglądało w porównaniu do klasycznej sesji. Bo mogłoby to być rozwiązaniem dla paru sesji o których myślałem a nie mam jak i kiedy poprowadzić czy zagrać właśnie w klasycznej formie rozgrywki. Dlatego chciałem się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce i od kuchni. Stąd moje pytania. I tyle.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline