Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2016, 12:52   #516
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Hazard

- To miłego i do miłego! Szkoda, że odchodzisz ale real jest real. Fajno się grało z Tobą W ogóle ten Bruce całkiem sympatyczna postać Ci wyszła


@Armiel

- Hmm... To padło na mojego hiroła? No to widzę, że mój standardowy koniec w armielówce zbliża sie wielkimi krokami


@Wszyscy

- Możnaby spróbować walczyć. Mimo wszystko. Nie wiem jakby to na dwóch wyszło. Ale walczyć by jakoś skrepować czy unieruchomić Bruce'a. Bo jak się zabije znów syf przeskoczy na kogoś z nas i jazda zacznie się od nowa. Ale nie wiem czy nawet gdyby nam wszystkim (nawet z laskami) udało się go powalić i skrępować to czy on się i tak nie wyzwoli.

- No albo w kajaki i jazda. Może jak się wyjdzie poza obszar działania tego syfu to jakoś się uda. O ile nas Armiel nie pozabija na skałach za nocny spływ bez trzymanki

- Jeżeli Agi ma w realu talizman można by coś z nim próbować. Ale nie wiem czy ma go po przebudzeniu. Jeśliby miała możnaby próbować coś, że go odstraszy czy co...

- Może ogień. Ale no sprawa wygląda jak to się rozpytywałem ture temu to chyba się nie zmieniło.

- Generalnie przyznam się, że u mnie słabo z pomysłami na taką sytuację. Jak ktoś coś ma to chętnie bym ponawijał na ten temat
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline