Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2016, 13:52   #517
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
A to się porobiło. Szkoda, że Bruce przepadł (i to dwa razy!), ale w sumie i tak wytrzymał dosyć długo, biorąc pod uwagę jak głupio i ryzykownie się wielokrotnie zachowywał.
Już drugi raz to piszę, ale tym razem na poważnie: dzięki wszystkim za grę!

@Armiel gra u Ciebie to była przyjemność. Chociaż z początku ciężko było mi się wczuć w Bruce'a i klimat sesji, to po jakimś czasie, kiedy sesja nabrała rozpędu, posty zaczęły się jakby same pisać i za każdym razem niecierpliwie czekałem na dalszy rozwój akcji.

@Nami, Proxy dzięki za stworzenie relacji między naszymi postaciami i wspólne doce. Mam nadzieję, że szczerze będziecie opłakiwać Bruce'a i nie dacie się mu zabić.

@Pipboy79 stary, sorry, że Bruce potraktował tak nieprzyjemnie Franka na zakończenie. Ale nie martw się, twoja postać wychodziła już z gorszych opresji! Dasz radę!

@Wszyscy mam nadzieję, że Bruce nikogo nie zabije i wszystko dobrze się dla was skończy. Fajnie się z wami grało i liczę, że zobaczymy się jeszcze wielokrotnie w innych sesjach. Powodzenia!
 
Hazard jest offline