Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2016, 14:10   #84
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Partridge zawsze posiadał największą jasność umysłu właśnie podczas biegu. Lubił kiedy jego myśli ograniczały się tylko do paniki. Nie roztrząsał wtedy problemów egzystencjalnych, głodu czy bólu. Czyste, zdrowe przerażenie!
Zawrócił w lewo, gdzie miała też skończyć się jego gonitwa. Lucyna wylądowała na wilgotnym kamulcu, a elf wpadł tuż w objęcia jej pośladków. Jak dobrze że przed śmiercią mógł dotknąć choć paru miejsc intymnych i zrzucić to na karb przypadku.
Za plecami usłyszał kolejny ryk. Facet zdecydowanie minął się z powołaniem. Zamiast czynić raban w kopalniach zielonych pokurczów powinien zapisać się do chóru. Pewnie że istniałyby pewne problemy, choćby logistyczne. Bo jak znaleźć tak duży i wytrzymały podest dla zespołu? Może wykuć go z kamienia. Albo przenieść się do amfiteatru. I co gratyfikacją? Czy bogowi wojny wystarczy garść dekli? A może woli kamienie.
Tak czy inaczej, byli w dupie. Chwycił Lucynę za rąb szaty i szepnął jej do ucha:
- Odwrócę jego uwagę. Lepiej żebyś miała magiczny as w rękawie. Nie chcę skończyć jak naleśnik. Jakby wyglądało moje epitafium? Tu leży Silverballs co płaską głowę miał? To już wolałem jak się śmieli z moich uszu.
Stanął twarzą w twarz z oponentem. A przynajmniej tak sądził. To byłoby mocno kompromitujące - skonać, mówiąc do stalaktytu.
- Wyzywam cię na pojedynek. Jak mężczyzna mężczyznę! - nie wierzył że to mówi - Stawaj do walki!
Podniósł obie pięści do góry. Nie bardzo wiedział co robić dalej. Nigdy nie doszedł tak daleko w żadnym starciu. Miał nadzieję, że odcinek czasu między odpowiedzą Boga Wojny a zaklęciem Świergotki nie miał zawierać wkomponowania strzelca w grunt.
 

Ostatnio edytowane przez Caleb : 29-06-2016 o 14:14.
Caleb jest offline