Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2016, 22:12   #519
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pipboy79 stary, sorry, że Bruce potraktował tak nieprzyjemnie Franka na zakończenie. Ale nie martw się, twoja postać wychodziła już z gorszych opresji! Dasz radę!
- Nie dygaj jest ok I nie Bruce tylko złe maniotu Ale dzięki za dobre słowo. Właściwie jak tak popisałeś to potabelkowałem... I chyba faktycznie jest coś co moglibyśmy próbować zrobić



Cytat:
Zatem - moim zdaniem - wycofanie się jest najlepszym wyjściem. No ale jestem otwarty na propozycje .
- Nie wiedziałem, że Bear ma jeszcze race. Jak ma to pewnie, że niech strzela. Widocznie to jest te złe maniotu co nas atakowało wcześniej czyli nadal ogień powinien działać jak poprzednio.

- Ale podumałem... W sumie z ucieczką może być. Ale "dopakujmy" ten pomysł. Bo obawiam się, że jak tak sobie będziemy hasać po ciemku po burzowym lesie to nas ten maniotu z siekierami wyłapie jak predzio oddział Arniego w dżungli. Ale możnaby spróbować dotrzeć do tego totemu w wielgachną czachą co znaleźliśmy go przy rozbijamiu obozu. I dalej strzelam w ciemno. Bo albo to działa jak jego respawn czyli niezbyt korzystnie dla nas albo jak sanktuarium czyli jakaś poświęcona cmentarna ziemia itd. Więc taki rzut na taśmę ten ruch. No i cała sesja, jest, że coś tam trzeba poprzestawiać co Calgary nabroił może właśnie to tam są jakieś puzzle do ułożenia czy co. Może nawet zabity Calgary ma jakiś wisior czy inny talizman który tam trzeba odstawić. I mam rozpaczliwą nadzieję, że to jakoś odegna czy powstrzyma chociaż te coś bo widzę, że to klasycnzy potwór a nie przeciwnik czyli trzeba mieć na niego sposób i ot, tak się zabić go nie da.

- Mogę się też mylić ponownie oczywiście i się okaże, że to pułapka albo nic nam to nie da i miejscówa jak każde inne drzewo w tym lesie. Ale nie wiem co innego wymyślić w takiej sytuacji z tak silną potworą przeciw nam. Nie znam innego sposobu a nie mamy nic w stylu magicznej broni, talizmanów, wody święconej czy czegoś takiego by mogło podziałczyć na niego. No chyba, że ktoś coś ma to chyba najlepszy moment by tego użył



@Armiel

- Czy Calgary ma na sobie coś co wygląda na ważne? No jakiś wisiorek, talizman czy coś takiego? Coś co sie wyróżnia na tle jego obecnego ubioru.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline