Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 10:19   #13
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Restauracja

Atmosfera w Restauracji nieco się zagęściła, czego wszyscy się spodziewali. Francuz starał się ze wszystkich sił nie patrzeć nikomu prosto w oczy, czasami jednak nie udawało mu się. Widać było, że nie przywykł do tego typu zabiegów. Gdy kobieta o ognistych błyszczących włosach podeszła do niego bliżej, na jego twarzy malował się strach. Lekko zdrętwiał i zaniemówił. Dopiero gdy siadła przy stoliku, Didier wyraźnie się uspokoił.

Słowa Charlesa zostały odebrane przez wszystkich dziwną ledwo wyczuwalną pauzą. Zdaje się, że Śmiertelny w ogóle nie zorientował się w tym co powiedział do niego Wampir. Kiwnął tylko z uznaniem.

Potem skierował swoje słowa do eleganckiej kobiety.
- Proszę mi wchybaczyć madame. Nie chciałem pani w szaden sposób urasć. Jednak nieśmiało zwracam uwagę,sze pani odpłaciła się nam tym samym nie przedstawiając się - był lekko skrępowany wypowiedzianymi przez siebie słowami.
- Posfólcie więc, sze przedstawię pannę Erickę Dovey. Ledwo cię rozposnałem w tym pszebraniu, ale cieszę się, sze żyjesz i masz się dobrze - uśmiechnął się dość automatycznie po raz kolejny ujawniając jak bardzo się boi.

 

Ostatnio edytowane przez Rhamona : 12-05-2007 o 10:53.
Rhamona jest offline