Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 10:42   #14
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Lisa

...Jednak nieśmiało zwracam uwagę, że pani odpłaciła się nam tym samym nie przedstawiając się

Na twarzy Lisy pojawił się grymas pogardy. Spokojnie czekała aż mężczyzna skończy mówić.

- Panie La Talec... Nie zdążyłam jeszcze swobodnie usiąść, a już oczekuje pan ode mnie rozdawania danych personalnych... Do gospodarza należy rozpoczęcie dyskusji i wysoce nie na miejscu byłoby gdybym robiła to za pana.

Wzruszyła lekko ramionami obdarzając pana Didier jednym ze swoich ciężkich spojrzeń, po chwili dodała:

- Mam nadzieję, że możemy już pominąć to nieefektowne powitanie i przejść powoli do rzeczy. Ja nazywam się Lisa Patrizaia Welscher.
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 12-05-2007 o 14:29.
Wernachien jest offline