Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2016, 08:55   #91
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Lord Ulthien nie krył zaskoczenia gestem (a może również słowami), Iwatsu.
- Niezwykła to rzadkość spotkać przybysza z dalekiego Kara-Tur. Sądziłem, że po Czaropladze ziemie te zostały raz na zawsze rozdzielone od Faerunu. Najwyraźniej byłem błędzie.
Vaen odważył się wtrącić:
- Wiele się mówi o Drugim Rozbiciu panie. Dziwne znaki pojawiają się na naszym świecie.
Posępny lord ledwie dostrzegalnie skinął głową:
- Pomoc strażnikom to gest godny szacunku. Nasze groby są święte, a my zostaliśmy powołani do strzeżenia ich pamięci. Zazwyczaj działamy jednak sami... - spojrzał na trójkę strażników, którzy pospuszczali głowy niczym karcone uczniaki - Jednak znam Vaena i wiem, że nie skorzystał by z pomocy obcych, gdyby nie byłby przyparty do muru.

Ulthien splótł ręce za plecami i podszedł do Kelvena:
- Poszukujecie więc Białego Grobu? Jeżeli chcecie, możecie go kontemplować, tak samo jak wszystkie inne grobowce Domu.
 
ObywatelGranit jest offline