Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2016, 20:15   #40
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Jubiler chrząknął.
- No cóż. Ma syna Roberta, który służy we flocie. Jego córka Kathrina była... jest żoną jakiegoś Anglika, Greengllda chyba. Niestety, od kilku lat mieszka... w Azylum. Jest jeszcze Sig... Ale to wiedźma i bękart. Nie za bardzo lubi się ją....
Doktor Rajmund także wrócił i przekazał informacje
- Joanna MacMoor była w ciąży z panem Wissem, albo raczej jest. drugi miesiąc, dziecko rośnie dobrze, jej ojciec nie miał nic przeciwlo
Tymczasem smok chrząknął
- Chciwe bestie z was, ale dobrze, zaprowadzę was do mojego skarbca, ale jeśli czegoś zabraknie, to łapy poucinam - warknął i zaraz dwoje sług, dosyć ubogich miejscowych, obwiązało im oczy i zatkało uszy oraz nawet nos. Szli mrocznymi tunelami dobre dwa kwadranse aż dotarli do ogromnego pomieszczenia pełnego zbroi z dawnych wieków, Dzieła sztuki, które raczej powinny się znajdować w muzeach, stosy złota i klejnotów były poukładane ładnie i składnie. Na środku widniała wielka ciemna dziura
-[i] Nie wiem dokąd prowadzi... Wysłałem tam takiego dzieciaka, ale spadł i złamał kark. Tak, korona to był zwykły miedziany pierścień... Nic w gruncie cz ciekawego. [./i]
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline