Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 00:00   #46
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Jamesowi nie było po drodze do zaczepek. Przed chwilą dostał po mordzie, i nie miał zamiaru oberwać ponownie. Otwarta konfrontacja dwóch na dwóch nie wchodziła w grę. Musiał użyć podstępu. Jedno było pewne - musieli wydostać stamtąd Sugara, nim zrobią to te typy. Przez moment się głowił, aż w końcu wpadł na coś, co mogło się udać, albo wcale. Trochę był to eksperyment z mocą, lecz Jimmy wierzył że tak to zadziała. W końcu wypalił w stronę Duncana z pomysłem:

- Trzeba ich jakoś unieszkodliwić, nim dobiorą się do twego braciszka. Plan mam taki. Użyję mocy na tym dużym, niech myśli że jego kumpel obraził jego matkę. To da mi czas by do nich bez zauważenia podejść. Ty zakradniesz się do tego dużego i walniesz go najmocniej jak potrafisz w tył głowy. Ja użyję paralizatora na tym garniaku. A jakby dużemu było mało, to mu dołożę na dokładkę. A potem rzucamy się po Sugara i wyciągamy go stamtąd. Jeśli ma jakieś tylne wyjście, to spierdalamy nim. Kumasz?

I to był jego plan w rzeczy samej. Zamierzał zasugerować mocą temu dużemu, że ten drugi powiedział coś brzydkiego o jego matce. Dodatkowo uczucie dejavu powinno albo spotęgować to u mięśniaka, albo że będzie miał uczucie że w sumie kiedyś ten garniak kiedyś to już zrobił. Tacy mięśniacy nie byli często zbyt inteligentni, toteż manipulacja mogła skręcać w różne strony. Jeśli dojdzie między gościami do sprzeczki, Jimmy dyskretnie zbliży się do nich. Będą na pewno nieprzygotowani do konfrontacji z nim, a on pogotowiu trzymać będzie paralizator. Rzuci tekstem w stylu: "Hejka, ja z opieki społecznej" robiąc jeszcze te dwa-trzy kroki w ich stronę, a potem użyje paralizatora na tym w garniturze, licząc że Duncan nie wystawił go i za chwilę powali tego większego.

- No chyba, że masz lepszy plan...
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline