Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 15:35   #124
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Cinszko Graczowi brać poprawkę na daną sytuację bo rzadko ma pełenie wiedzę o czynnikach w okolicy. Więc i tak MG musiałby robić każdorazowo jakąś odprawę/rozpiskę pod daną scenę czy nawet turę a i tak mogłoby się zaraz zmienić. Dlatego dla mnie w PBF i takiej mechanice jaką ma neuro jest bardzo ciężkie do zorganizowania ta kulanie dla Graczy. Chyba, ze dosłownie samo kulanie a i tak MG musiałby podać co wyszło. Dla mnie ogólnie sprawniej to wygląda jeśli całe liczenie i kulanie zostaje po stronie MG. Można mu za to bardzo ułatwić sprawę jeśli podeklaruje się aktywowanie jakichś aktywnych sztuczek (te które nie dają biernego bonusu zawsze i nie trzeba ich aktywować) albo np. rodzaj prowadzenia ognia (pojedyczny, seria, ciągły, szybki, zwykły, celowany itd.) czy manewry w zwarciu.


@Lemi

- To w takim razie chyba nie do końca wyłapałem. Ale to gdzie jest mój hiroł, a gdzie Isztar i reszta? Znaczy sama Isztar jest na korytarzu a reszta jeszcze w ładowni/celi?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline