Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 20:42   #125
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
- To w takim razie chyba nie do końca wyłapałem. Ale to gdzie jest mój hiroł, a gdzie Isztar i reszta? Znaczy sama Isztar jest na korytarzu a reszta jeszcze w ładowni/celi?
Isztar wybiegła realizując swój wyraźnie sprecyzowany plan. Ostatnią deklaracją co do twojego BG było że skrzykujesz ludzi i uznałem za logiczne że oczekujesz na ich reakcje (skoro nie zadeklarowałeś że nie przejmując się niczym wybiegam na korytarz) a całkiem sensownym miejscem do tego byłoby pobliże drzwi...

Cytat:
Wiem, zdaje sobie sprawę, ale też mogę oszacować jaki, mniej więcej będzie na podstawie logiki i założyć, że nie będzie dodatkowych modyfikatorów "bo ma dużą statystykę".
Tego nie ma, ale jakieś modyfikatory będą zawsze...

Ponownie, jeśli chcesz żeby twoja sesja była o Mary Sue to warto pominąć MG i innych graczy i napisać opowiadanie
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline