Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 21:23   #126
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Już chyba trzeci, albo czwarty raz piszę...
Cytat:
ja opisuję moje "chciałbym", a MG koryguje i opisuje jak to na prawdę wyglądało
Mistrzu... jeśli coś robię nie tak to zaproponuj sensowną alternatywę (zaznaczę, że oczekiwanie abym kończył posta w momencie gdy postać miała by wykonać pierwszy test spowoduje, że zacznę pisać dwulinijkowe posty, bo nie lubię lać wody bez sensu rozwodząc się o przemyśleniach postaci na temat farby na ścianie gdy trwa walka).
Co byś chciał abym zmienił w sposobie w jaki piszę posty?

I na prawdę proszę... nie rzucaj tekstami pod tytułem "graj sobie sam", tylko ładniej brzmiącymi, co? =/
Ja na teksty z takim/podobnym przekazem zwykłem się mocno odgryzać, albo stosować się do sugestii, bo nie mam zamiaru pchać się gdzie mnie nie chcą, a właśnie taką atmosferę (z mojej perspektywy) budujesz z czymś takim wyskakując.
 
Arvelus jest offline