Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 21:43   #21
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Nie wiem, co Wy macie z tym 3k20 jako czymś niesamowitym. Zanim ktokolwiek pomyślał o Neuroshimie, jeden z największych systemów zza naszej zachodniej granicy (Das Schwarze Auge) korzystał z trzech dwudziestek.

A coby w temacie - wiem co mnie jeszcze męczyło w Neuro. To, że jak walka zawierała w sobie walczących wręcz i strzelających, już pisałem. Ale równie męczące było, gdy część postaci pruła z automatów, a część z broni powtarzalnej. Trzeba było pilnować, który segment serii u danej postaci się wyczynia, jak zaporowy wpływa na morale i rzuty, a do tego ile jeszcze zostało tych nieszczęsnych punktów umiejętności na rundę walki... Masakra. Zazwyczaj kończyło się to tym, że na każdy segment każdy miał 1/3 albo 1/2 punktów umiejętności do wykorzystania, a każda seria z broni była krótka albo "jakaś taka na oko". Muszę kiedyś zagrać w Neuro na forum, bo będzie czas na wszystkie zasady.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem