Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 22:31   #127
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Wracając do wcześniejszej propozycji... kto chce Gdoca? to by faktycznie rozwiązało problem z dwulinijkowymi postami

Problemem jest że budujesz piętrową sekwencję zdarzeń która może się posypać już przy pierwszej z czynności wymagającej testu i bez żadnego planu B co powoduje że muszę porzucić twoją deklarację przy pierwszym nieudanym teście. Drugą kwestią jest to że jak na razie funkcjonujecie w jednej czasoprzestrzeni więc o ile nie zawsze dzielę wszystko na 3-segmentowe tury tylko raczej znajduję jednostkę czasu która pozwala na zrealizowanie zadeklarowanych przez większość graczy czynności to sytuacja kiedy jeden z graczy planuje coś na tur kilkanaście sprawia że jeśli mu na to pozwolę to, no cóż, najzwyczajniej w świecie nie wiem co się dzieje za jego plecami.

Cytat:
Hmmm... i trzymamy się tego? Bo to nieco trollowanie graczy D=
"Macie wysokie statystyki abyście coś potrafili aaale... ja je i tak traktuję jakby wszystkie były o 6 mniejsze, tylko nazywam to odpowiednimi poziomami trudnośći"
A tak na koniec mała uwaga: skoro podważasz jedną z podstawowych zasad wszystkich RPG czyli ST i modyfikatory to naprawdę mam powody żeby wątpić czy dobrze trafiłeś i czy nie lepiej by było gdybyś napisał opowiadanie w którym twojej postaci nic nie przeszkodziłoby w rozwinięciu w pełni skrzydeł

Bo akurat w moim wydaniu neuro jest przyziemna
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline