Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2016, 16:37   #34
Rafikowy
 
Reputacja: 1 Rafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłość
Po otrzymanym rozkazie od swojego mentora usiadł obok drugiego Noxianina , po czym wysłuchał jego wypowiedzi.
- Ja mam do powiedzenia tylko tyle, że nienawidzę gdy nie ma się żadnego pierdolonego do jakby nie patrzeć sojusznika szacunku. Ja może jestem w stosunku do was pogardliwy, ale wiem że cokolwiek potraficie, a ty z panną nawet o wiele więcej niż na początku myślałem. - Po chwili szeptem dodał - Jeśli mam być szczery , w niedługim czasie być może wyślę zmorę raz na zawsze na Shadow Isles. - Po tym zdarzeniu przemyślał pewną rzecz i powiedział do niego oraz do panny z nadludzkimi zdolnościami.
- Jak widzieliście , mój mentor zlecił mi zadanie i chciałbym abyście mi towarzyszyli w nim , a dokładnie chodzi o przetransportowanie zbiornika na bioniczną zbroję z Zaun do siedziby wiadomo kogo. Piszecie się na to?
 
Rafikowy jest offline