Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2016, 17:03   #85
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Teraz kilka słów ode mnie, choć bylem za ukończeniem tej tury i dopiero podniesieniem tego tematu. Tak więc reaguję nieco z marszu i jestem zaskoczony. Tak więc, krótko..

Bardzo przepraszam Was za to, że gra nam poszła w tę stronę. Czuję się po części odpowiedzialny, gdyż "Szuwary" w takiej wersji, czyli na dwóch MG były moją koncepcją. Niestety w PBF nie jestem biegły i źle oceniłem możliwości współpracy dwóch MG. Uważałem, że duża liczba graczy będzie powodować ruch i odczuwalne “życie” w naszej mieścinie.
W tę kampanię włożyłem bardzo dużo wysiłku i pracy. "Szuwary" stworzyłem na długo przed sondą na Lastinnie. Mam nadzieję, że chociaż tyle Wam się podobało

Tak więc, kto mnie zna, wie że pracy się nie boję. Zawsze też dokańczam sesje.

Jak będzie wyglądać gra o ile znajdzie się jakiś chętny?
Tak samo jak do tej pory. Betterman, MTN, Proxy czy Mag wiedzą, że turlam za graczy i nie obciążam nikogo obliczeniami. Jestem zwolennikiem narracji wspartej mechaniką. Wychodzę z założenia, że MG nie może każdego widzimisię wrzucać do sesji. Że wątki muszą być logiczne, a słowa MG i akcję powinien weryfikować test, rzut lub generator co pozwala na ciągłą zmianę i elementy zaskoczenia w fabule.
Nie wszystkich jeszcze udało mi się poznać w tej sesji. Przyznaję, byłem bardzo zajęty okołosesyjnymi rzeczami i mało mnie było “widać”.
Uczciwie też informuję, że nie bardzo mam przyjemność w czytaniu czy opisywaniu erotycznych przygód. Zupełnie mnie to nie bawi. Tak więc, każdego, dla kogo takie wątki są bliskie sercu mogę zapewnić, że poczuje się lepiej u Miry
Co do tego jak dalej ma wyglądać gra - obgadamy jak się znajdzie jakiś chętny.

Ściskam i liczę, że się spotkamy w Szuwarach!
 
Martinez jest offline