Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2016, 19:09   #92
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
Przepraszam Mira. Nie chciałam Was obrazić.
Po prostu - rozczarowanie i nie lubię konfliktów. Zwłaszcza takich które tyczą się gry - jakby się nie dało dodać trochę ustępstw tu, trochę tam i się dogadać.
Gra z definicji ma być czymś co sprawia przyjemność a nie budzi konflikty - i sama to ujęłaś.


***

Nie lubię mechaniki - tak wiem, rzuty są czasami konieczne. Nie lubię nadmiernej szczegółowości. Lubię luźne sesje skupione przede wszystkim na odgrywaniu postaci - nudne niekończące się dialogi które nic nie wnoszą prócz barwy. Interakcje, miodność fabuły, a przede wszystkim dynamika i nieograniczone ściany tekstu najlepiej tworzone w zawrotnym tempie - to wolę. I lubię “te” sceny.
To stawia mnie bardziej po stronie Miry.

ALE, jest druga strona medalu. Sesja jakby nie patrzyć była zapoczątkowana przez Martineza. Jego pomysł w który weszłam świadoma statystyk i szczegółowości.

Ponieważ prosiliście o zagłosowanie w ankiecie oddałam głos na branie udziału u Miry i u Martineza.

Jeśli oczywiście będziecie chcieli.
U Martineza jako główna postać Hoe i BM Lisa.
U Miry jako główna postać Lisa i BM Hoe.

---
edit: A i swoją drogą - pomijając nieszczęśliwą sytuację - branie udziału w dwóch sesjach opartych na tym samym świecie w którym bądź co bądź dzieje się coś innego - jak alternatywna rzeczywistość, brzmi nieźle.
 
__________________
To nie ja, to moja postać.

Ostatnio edytowane przez Wila : 09-07-2016 o 19:21.
Wila jest offline