Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2016, 01:17   #96
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Zapewne miałbym również problem z wyborem do których “Szuwar” iść na tak wczesnym etapie gry. Gdybym miał przyjąć ograniczoną liczbę graczy też nie byłoby to łatwe. No cóż.. rynek gracza
A tak na serio, bo zostałem tu wywołany też kilka razy, więc się odzywam

Przypomnę w międzyczasie, że znajomość mechaniki nie jest potrzebna. Wszystkie rzuty wykonuję ja. System jest tutaj gdyż go sobie testuję, pozwoli mi ogarnąć, gdy ktoś postanowi budować sobie dom, albo wykombinować mieszankę ziołową.

Wybrał całkowity rozłam” zabrzmiało dość oskarżycielsko. Wybrałem jedyne możliwe wyjście by zachować, moim zdaniem charakter opowieści “O czym szumią Szuwary”. Natomiast (przy tym całym rozłamie…) nie kitraszę tego co stworzyłem. Media są cały czas otwarte. Można brać i prowadzić na ich podstawie swoją sesję

@Killinger - Jeśli poczułeś się urażony tym co napisałem, to przepraszam. Nie krytykuję sposobu gry, (a tym bardziej zarąbistych opisów w Twoim wykonaniu). Napisałem tylko, że nie bardzo mnie rusza tematyka i tyle. U Miry na pewno ktoś poszukujący takich wrażeń znajdzie więcej satysfakcji i interakcji.
Nie było też wiadomo w co zamieni się ta sesja. Kim będzie II MG. Stąd prewencyjne +18. Nie chciałem by wiedźma krwawo zarżnęła jakaś owieczkę i ktoś się przyczepił o brak oznakowania.

Wracając do trudnych wyborów... Zawsze możecie zrobić quiz przyszłemu MG Nie byłem za tym, by była to sonda. Dlatego możecie zgłaszać mi również na PW chęć grania (tak.. oczyściłem skrzynkę.. ).
Nie chcę by ktoś tylko z tego powodu decydował się na grę u mnie, że wymyśliłem Szuwary i nad nimi ślęczałem. Zawsze bardzo przygotowuję się do sesji (w sensie zaplecza) i zawsze liczę się z tym, że może ona paść z jakiegoś powodu. C'est la vie
Natomiast, obiecuję nie terroryzować swoimi obrazkami już nikogo
-----------------edit
Ponieważ większość wątków jest kontynuowana, to nie widzę problemu by nie miało to trafić do mojej sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Martinez : 10-07-2016 o 11:40. Powód: Kontynuacja wątków sesyjnych
Martinez jest offline