Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2016, 02:56   #97
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Źle się dzieje w państwie duńskim... Mira, głosowanie w ankiecie i wybór przypomina mi wybór rodzica, z którym się zamieszka, podczas rozwodu. :F

Co wybiorę ja? Nie wybiorę nic. Będę zawieszony w eterze. Każdy wybór jest krzywdzący a wynik takiej ankiety to bat na mniej popularną opcję.

Możliwe rozwiązania? W sumie... To dla mnie w naturalny sposób ono właśnie działało. Storytelowa Mira i skrupulatny Marti. M&Msy są dwa. Różne. Razem, w jednej paczce. Nie widzę rozwiązania problemu w rozdzielaniu tej samej sesji na dwie linie czasowe. Niech będzie...

...jedna. Ta sama. W jednej sesji. Ze wszystkimi na raz. Jeśli macie odmienne podejścia do np. takiej mechaniki, to co stoi na przeszkodzie, by dwie wersje dzialały jednocześnie? Ktoś będzie chciał storytellowac, to będzie bujał się z Mirą. Ktoś będzie chciał rzucać i liczyć wszystkie pensy, to będzie bujał się z Martim.
Miejcie osobną mechanikę, nie widzę przeszkód. Scenariusz i wydarzenia są od tego oderwane a wydaje mi się, że w tej kwestii możecie się dogadać.

Innego sesnownego rozwiązania nie widzę. Za dużo się napracowaliście, by dokonywać jakiś schizmów.
 
Proxy jest offline