Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2016, 10:44   #99
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Proxy, niestety, masz rację. Tu nikt nie jest wygrany. Dlatego naprawdę jest mi głupio, że tak wyszło.

Kostko, info jest zawsze nad sondą jakby co: Ta sonda zostanie zakończona 12-07-2016 o 15:38
Jeśli chodzi o tę turę, no właśnie - ja uważam, że to bez sensu, Martinez - że warto dokończyć. <rozkłada macki>

Poza tym tak sobie myślę, że może chcielibyście wiedzieć który MG tworzył dla Was dotychczasowe odpisy, bo poza pierwszym postem, to zwykliśmy się z Martim dzielić sytuacjami. Żeby jednak nie było, że chcę tym kogoś sugerować, to sami musicie zapytać.

Aha, i co do kwestii pikantnych akcji, faktycznie ja nie mam nic przeciwko. Uważam, że nie ma wątków lepszych i gorszych w sesji imitującej życie. To gracz swoimi opisami sugeruje, co interesuje jego postać, a MG się do tego odnosi. Im większe zróżnicowanie wątków - tym większa miodność sesji. Ot co
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline