Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2016, 18:21   #46
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
1. Dobrze rozumiem: by skutecznie strzelić/uderzyć, wynik na k100 musi być mniejszy lub równy poziomowi trudności?
Bo jeśli tak, to chyba mi się coś wyklucza z bronią o celności mniejszej od 50.
PT50 przy broni o (przykładowej) celności 40, na kości wypada 40. Celność traktujemy jako bonus, więc 80. Nie trafiam? Co?

2. Gdzie są statystyki ekwipunku? Warto byłoby sobie je chociażby wrzucić w swoje karty postaci w panelu gracza...

3. Rozumiem, że wartość do przegrzania się broni też jest w jej statystykach, które są...?


4. Jeśli umiejętności "throw" nie mam na poziomie 4, to nie mogę rzucać dużymi. Przy średnich i małych wychodzi mi automatycznie, tak? (tak by wynikało z wcześniej opisanej zasady, że biotyka wychodzi zawsze i nie ma PT)

5. Drużyna może posiadać maksymalnie 5 jednostek medi-żelu: na osobę czy na całą drużynę?


EDIT Teraz dopiero zauważyłem, że statystyki chyba są w fazie tworzenia, tak więc 2. i 3. można wykreślić.
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 10-07-2016 o 18:25.
Pan Elf jest offline