Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2016, 18:30   #47
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pan Elf Zobacz post
1. Dobrze rozumiem: by skutecznie strzelić/uderzyć, wynik na k100 musi być mniejszy lub równy poziomowi trudności?
Bo jeśli tak, to chyba mi się coś wyklucza z bronią o celności mniejszej od 50.
PT50 przy broni o (przykładowej) celności 40, na kości wypada 40. Celność traktujemy jako bonus, więc 80. Nie trafiam? Co?
Tak, musi być x< lub rowny PT.

Słuszna uwaga. Nie zauważyłem, bo testowałem to głównie na strzelbach. W takim wypadku będziemy działać działać odwrotnie (chyba że wymyślę lepszy pomysł) - tj. wynik musi być x>50, a nie mniejszy, jak w pierwszym trybie.

Cytat:
2. Gdzie są statystyki ekwipunku? Warto byłoby sobie je chociażby wrzucić w swoje karty postaci w panelu gracza...
Statystyki ekwipunku powrzucam Wam do materiałów w kolejnym poście razem z umiejętnościami i ich opisem.

Cytat:
3. Rozumiem, że wartość do przegrzania się broni też jest w jej statystykach, które są...?
Wartość ta jest w "strzałach do przegrzania". Same statystyki są na ME Wiki, stamtąd przecież braliśmy ekwipunek.

Cytat:
4. Jeśli umiejętności "throw" nie mam na poziomie 4, to nie mogę rzucać dużymi. Przy średnich i małych wychodzi mi automatycznie, tak? (tak by wynikało z wcześniej opisanej zasady, że biotyka wychodzi zawsze i nie ma PT)
Tak. Powstaje w tym wypadku pewien problem z balansem - bo możecie przecież podnieść przeciwnika biotyką, odczekać aż spadnie, wtedy mija też cooldown i znów w górę. Ale przy grupach to się nie sprawdzi, a walk z pojedynczymi wrogami, przez to ograniczenie, nie będzie.

Cytat:
5. Drużyna może posiadać maksymalnie 5 jednostek medi-żelu: na osobę czy na całą drużynę?
Na całą drużynę. Patrząc na to, ile macie tarcz, nie powinno to stanowić problemu.
 
MrKroffin jest offline