Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2016, 19:10   #87
KaDwakus
 
KaDwakus's Avatar
 
Reputacja: 1 KaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie coś
Ja czytam te posty, mam wrażenie, że zaczęliście dyskutować, a Garniak usłyszał jak mówisz wszystkie te rzeczy o paralizatorze i obijaniu i po prostu zareagował. To ewidentnie jakiś drab, umie walczyć, jest gotowy stawiać czoła przeciwnościom. Nie myślał wiele, podszedł do was od frontu szybkim, zdecydowanym krokiem, prawdopodobnie nim Duncan zdążył odpowiedzieć i po prostu powiedział Jimmiemu w twarz, co sądzi o tej sytuacji. =)

Co do dokładności opisu. Myślę, że dokładniejsze opisywanie swojego postępowania w kluczowych chwilach, jest dobrym pomysłem. Czasami rzeczy oczywiste dla gracza, niekoniecznie są takie oczywiste dla MG. Ty założyłeś, że Jimmy nie jest głupi i porozumiewa się z Duncanem w tajemnicy. MG odebrał to znacznie płycej, lub w ogóle mógł pomyśleć, że Jimmy z jakiejś przyczyny, celowo zachowuje się zgodnie z opisem, czyli działa całkowicie w twarz.

Im mniej opis pozostawia pod interpretacje, tym lepiej. bo czasami ktoś może interpretować opis inaczej, niż zakładał autor. No i mamy takie kwiatki, jak przed chwilą. =)

W mojej głowie, cała sytuacja była komiczna i urocza. =)
 
KaDwakus jest offline