Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2016, 18:20   #94
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Szczerze to już 2 turę nie mam pomysłu co napisać mnie się też zdawało że Hitman na za dobry słuch bo zrozumiałe jest że nie krzyczeli na cały głos logicznej było by jakby oparł się hipnozie i spuścił by nam łomot efekt byłby taki sam a nie było by wrażenia że garniak ma plot armor. Nie przychodzi mi do głowy żadna deklaracja bo nie mam zdolności wycieczkowych w KP a moc działa na ogólne emocje więc nikogo piosenką nie zmusza żeby nas uwolnił zbyt skomplikowane
Ja przyznam,że też nieco jestem skonfudowany, bo nie spodziewałem się takiego obrotu sytuacji.
Przeskanowałem wasze posty szukając jakiejkowleik wzmianki, że porozumiewacie się cicho, po tym jak wyraźnie posadziłem kolesia w zasięgu słuchu. Ale i tak liczyłem na tylko wyrównaną walkę z tymi dwoma.... ale rzuty poszły jak poszły.
 
Demogorgon jest offline